O nás
O nás
Sídlíme v budově zámku pocházejícího z 30. let 18. stol. Zámek je obklopen zahradou využívanou veřejností. Dům dětí a mládeže Luhačovice, příspěvková organizace je zařazen v síti škol a školských zařízení a zřizovatelem je Město Luhačovice. Našim hlavním posláním je účelné využití volného času. Nabídku vytváříme pro všechny bez rozdílu věku. Prostřednictvím pozitivních volnočasových aktivit rozvíjíme lidské kvality v přátelské atmosféře.

V současné době v DDM pracují 4 ped. pracovníci, kteří jsou zodpovědní za všechno, co se děje uvnitř. V jejich moci by zajištění odborného vedení tolika kroužků nebylo reálné, proto spolupracují s dalšími externími vedoucími, pro které je práce s dětmi skutečnou zábavou. Jak je vidět, může DDM mnoho nabídnout. Máte-li zájem o další informace, projděte si podrobněji tyto stránky, nebo nás kontaktujte, rádi Vše dotazy zodpovíme.

Dům dětí a mládeže je zařazen v rejstříku škol a školských zařízení a zřizovatelem je Město Luhačovice. Našim hlavním posláním je poskytování zájmového vzdělávání.

 
Zapomenuté heslo?

Upozornění

KLUBÍK – pro rodiče s dětmi

od měsíce října 

pondělí,úterý,středa /mimo prázdninové dny

9.00-11.00 hod.

Spontánní činnost rodičů s dětmi

Dopolední programy a kurzy

Možnost pořádání dětských oslav


Náhodná fotka

fotky 007
fotky 007fotky 007

[+]
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size